در این آموزش فتوشاپ که به صورت پروژه محور می باشد شما براحتی با تکنیک ها و ترفندهای بسیار زیادی آشنا خواهید شد که نهفقط فتوشاپ بلکه نقاشی زنگ روغن ، آبرنگ و … میتوانید استفاده کنید.

این کلاس برای هر کسی است که می خواهد در طراحی و نقاشی بهتر عمل کند ، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر دیجیتالی. همه می توانند از این کلاس ها چیزی بیاموزند که می تواند به آنها کمک کند هنرمندان بهتری شوند فقط با یادگیری چند تکنیک کلیدی و استفاده از آنها در نقاشی های روزمره خود و سایر وسایل هنری.
پروژه کلاس شما این است که یک تصویر مرجع را انتخاب کرده و سپس با استفاده ازنکات و ترفندهایی که در کلاس خود ذکر کرده ام ، تصویر نهایی را ترسیم ، رنگ آمیزی و در Adobe Photoshop ارائه دهید.

اگر دانش آموز تبلت نقاشی ندارد یا نحوه استفاده از Photoshop را نمی داند ، می تواند این مهارتها را از نظر فیزیکی با استفاده از رسانه دلخواه خود به کار گیرد ، مانند: نقاشی رنگ روغن ، نقاشی آبرنگ ، طرح مداد و سپس بارگذاری تصویر خود نقاشی/طراحی آنلاین در گالری کلاس
برای دسترسی و دانلود کل محتویات سایت عضو ویژه سایت شوید

برای دانلود یا نمایش این مطلب و دسترسی به هزاران مطالب آموزشی و دانلودی نسبت به تهیه اکانت ویژه از لینک زیر اقدام کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code